22:06 / 27.06.2023
Днепр
На Дніпропетровщині розробляють план евакуації на випадок трагедії з ЗАЕС
Влада Дніпропетровської області створила спеціальний штаб і розробила план евакуації людей на випадок вчинення росіянами теракту на Запорізькій атомній електростанції.
"Ставимося серйозно до можливого теракту на Запорізькій АЕС. Втім приводів для паніки немає. На Дніпропетровщині створений відповідний штаб. Розроблений план евакуації людей", - повідомив у Telegram голова ОВА Сергій Лисак.
Голова ОВА також повідомив, що в області проводитимуться навчання на випадок надзвичайної ситуації. Всі служби будуть відпрацьовувати різні можливі сценарії.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Повітряні сили ЗСУ за день втратили два "МіГи", – ЗМІ»
Происшествия «30 років: Зеленський звернувся до громадян із нагоди Дня Конституції»
Киев «Росія атакувала Київ балістичними ракетами: у Дарницькому районі горіли будівлі»
Происшествия «За чотири місяці суди розглянули рекордну кількість справ про ДТП з електросамокатами»
Мир «"Оголена в намисто" Модільяні пішла з молотка за рекордні 63,9 млн доларів»
Политика «Нова ініціатива Зеленського: До Ради внесли законопроект, який передбачає встановлення ордена Європи»