16:58 / 25.10.2020
Чернигов
На Чернігівщині спостерігається дуже низька явка виборців
![](https://www.bagnet.org/storage/08/26/08/01/729_486_5f9592df20cdd.jpg)
Сьогодні в Україні проходять місцеві вибори.
За попередньою інформацією виборчих комісій, на Чернігівщині станом на першу половину дня спостерігається дуже низька явка виборців. Про це повідомляє Чернігівський осередок КВУ. Явка становить 16-17%, що є дуже низьким показником для Чернігівської області. Це може також бути пов’язане з тим, що члени виборчих комісій не пропускають велику кількість людей до приміщень для голосування і через це вишиковуються довжелезні черги.