17:17 / 25.06.2019 Черкассы

Зірковий телеведучий з Черкас похвалив позитивні зміни у місті

Шоумен Олександр Скічко схвально висловився щодо ремонту доріг у Черкасах. Про свої враження стосовно змін, які відбуваються у обласному центрі, телеведучий каналу «Україна» розповів черкаським журналістам під час візиту до нашого міста.

«Мені здається, що покращення по дорогах в Черкасах сьогодні відчутні. Благовісна, Тараса Шевченка – центральні вулиці зроблені, вони зроблені якісно, і мені за це приємно. Ця зміна позитивна є», – сказав Олександр Скічко.

Натомість шоумен обурився станом доріг у Черкаській області.

«Я часто на вихідних їжджу до батьків у Черкаси. Проїжджаю кожного разу Золотоношу, Софіївку і не розумію, чому там не зроблені дороги. Одного разу я їхав з Черкас у Київ і пробив собі колесо на автомобілі. Я згадував незлим тихим словом пана Гройсмана і всю нашу політичну верхівку, і мені здається, що це сьогодні тотальна проблема, якою не займаються. Сьогодні можуть сказати, що немає грошей в бюджеті. Але чому у інших регіонів є? Коли ми поїдемо на західну Україну – у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль – там ідеальні дороги. Чому нічого не було зроблено для Черкащини?», – дивується телеведучий.