В Україні затримали хакера
Ілюстративне фото з відкритих джерел
В Черкаській області затримали хакера, який вчиняв атаки на сервери державних установ Азербайджану. Про це повідомляється у Telegram-каналі Міністерства внутрішніх справ України.
Кіберполіція Черкаської області викрила зловмисника, який вчинив DDoS-атаки на сервери державних установ Республіки Азербайджан.
За даними правоохоронців, викрили хакера в рамках виконання запиту на надання міжнародної правової допомоги.
Атаки черкаського хакера призвели до умисного перешкоджання роботі комп’ютерної системи інфраструктури об’єкта державного значення.
Під час проведення обшуку у 40-річного підозрюваного правоохоронці вилучили комп’ютерне та мережеве обладнання, цифрові накопичувачі та мобільні телефони.
Наразі триває перевірка, встановлюються інші епізоди протиправної діяльності підозрюваного.
Підготував: Сергій Дага





Мир «США запровадили нові обов’язкові запитання для заявників на тимчасові візи, експерти їх критикують»
Наука и техника «X Money – Ілон Маск у квітні запустить фінсервіс, – Bloomberg»
Политика «Чарльз III в Конгрессе США призвал к непоколебимой поддержке Украины»
Происшествия «Армія ворога посилює тиск на Покровському напрямку перед 9 травня: тривають масовані атаки»
Происшествия «Майже 50 атак: росіяни обстріляли три райони Дніпропетровщини»
Мир «В Іспанії депортацію українських дітей назвали "найогиднішим вчинком" рашистів»