13:03 / 06.05.2026
Происшествия
Нардепа Миколу Тищенка доставлять до суду примусово, – Офіс Генпрокурора
Фото: Микола Тищенко
Суд у Дніпрі постановив застосувати примусовий привід до народного депутата Миколи Тищенка через неявку на засідання. Про це в коментарі hromadske повідомили в Офісі Генпрокурора.
За даними прокуратури, депутат неодноразово ігнорував судові засідання.
Раніше на нього вже накладали грошове стягнення у розмірі 3328 гривень. Однак це не вплинуло на його поведінку, і він продовжив не з’являтися до суду.
Прокурор подав клопотання про примусовий привід, яке суд задовольнив.
Наступне засідання призначене на 14 травня.
BAGNET нагадує, Тищенка обвинувачують у незаконному позбавленні волі та побитті колишнього військового у Дніпрі.
Підготував: Сергій Дага





Курьезы «Лавров заявил, что слова Рубио о переговорах Трампа и Путина «не очень изящны»»
Политика «"40-денна операція впливу на державу-агресора": Зеленський затвердив план для СБУ»
Происшествия «Суд у Дніпрі відправив до психлікарні жінку, яка роками тримала доньку поруч із муміфікованим тілом сестри»
Политика «Таємне листування: Щодо фон дер Ляєн розпочали розслідування через її чат з Зеленським та лідерами ЄС»
Политика «Зеленський: Україна донесла до партнерів і до "друзів" Путіна пропозиції щодо завершення війни»
Происшествия «На Львівщині розшукали та затримали вандала, який пошкодив меморіал»