08:53 / 20.04.2026
Происшествия
Цієї ночі ворог знову атакував Київщину: є поранені
Київську область у ніч на 20 квітня атакували безпілотники ворога, у Броварському районі пошкоджені будинки, є поранена людина. Про це повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник.
"Цієї ночі ворог знову атакує Київщину дронами. Під прицілом — мирні люди, наші домівки, наше звичне життя.
У Броварському районі, на жаль, є постраждалий. Чоловіка 1974 року народження госпіталізовано до місцевої лікарні. Вся необхідна медична допомога надається.
Також пошкоджено два приватні будинки", - написав Калашник.
У ДСНС повідомили, що у Броварському районі внаслідок атаки виникла пожежа в житловому будинку. Травмовано 51-річну людину. Постраждалу госпіталізовано, їй надається необхідна медична допомога.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський терміново повертається до України і попереджає про чергову небезпеку»
Происшествия «Коридор постачання з Росії до Криму під постійним тиском українських атак з повітря, - військовий»
Мир «Ліміт у 30 літрів, це нова стратегія Кремля з енергобезпеки для пересічного водія»
Происшествия «Тищенко повідомили про підозру у хабарництві та легалізації доходів»
Происшествия «Армія ворога проникає через кордон на Харківщині»
Киев «Негода в Києві 29 червня: падали дерева, білборди та електроопори, фіксуються обриви дротів і перебої зі світлом»