05:58 / 24.03.2026 Происшествия

Сили оборони спростували просування ворога у Вовчанську та Синьківці

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Російські війська продовжують спроби прориву оборони у Вовчанську на Харківщині, однак жодного просування противника наразі не зафіксовано. Про це повідомили в Угрупованні об’єднаних сил ЗСУ.

Раніше аналітичний проєкт DeepState інформував про нібито просування російських сил у Вовчанську, Синьківці та поблизу Залізнянського на Донеччині. Втім, у ЗСУ ці дані спростували, наголосивши, що на Харківському напрямку такі заяви не відповідають дійсності.

За інформацією військових, у Вовчанську окупанти намагалися прорвати українську оборону, проте ці спроби були безуспішними.

Також повідомляється про атаки росіян на Південно-Слобожанському напрямку — у районах Стариці, Вовчанських Хуторів, Зибиного та Охрімівки. Українським силам вдалося знищити ворожі штурмові групи.

Активні бойові дії тривали й на Куп’янському та Лиманському напрямках. Зокрема, противник намагався просунутися поблизу Борівської Андріївки, Куп’янська, Новоплатонівки та Ківшарівки, однак українські військові відбили атаки також у районах Середнього, Ставків, Шийківки та Діброви. На Великобурлуцькому напрямку російські сили накопичують резерви для можливого відновлення наступальних дій.

Загалом у зоні відповідальності українських підрозділів зафіксовано та нейтралізовано 13 атак противника. За минулу добу втрати російських військ становили 260 осіб, а також одну бойову броньовану машину, чотири артилерійські системи та міномети, 88 одиниць автомобільної й спеціальної техніки, а також 13 пунктів управління безпілотниками. Крім того, українські військові уразили три склади боєприпасів і один склад із паливно-мастильними матеріалами.

Підготував: Сергій Дага