Російський удар по Херсону забрав життя трьох людей
Країна-агресор 8 січня атакувала центральну частину Херсона, в результаті загинули двоє людей. Через деякий час в лікарні помер ще один чоловік, за життя якого до останнього боролися медики, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«Внаслідок обстрілу загинули двоє чоловіків. Також поранення дістали ще троє херсонців. Нині вони перебувають у лікарні та отримують необхідну меддопомогу», — написав Прокудін.
Згодом голова Херсонської ОВА додав, що у лікарні помер 57-річний херсонець, який постраждав через російський обстріл центральної частини міста.
«Медики до останнього боролися за життя пораненого, однак травми виявилися надто тяжкими».
Також близько 06:30 війська рф обстріляли житлові квартали Дніпровського району Херсона, заявив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько. Унаслідок ранкової атаки було пошкоджено багатоквартирний будинок. Зокрема, пошкоджено фасад та вибито вікна. На щастя, обійшлося без поранених.

Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Александр Свищев помог реализовать масштабные научные проекты по истории украинской журналистики»
Политика «Рубіо в імені США привітав російський народ із Днем Росії»
Мир «Британія вперше перехопила російський танкер "тіньового флоту" у Ла-Манші»
Мир «Тегеран погоджується заморозити ядерні роботи в обмін на розблокування протоки та зняття блокади»
Общество «Килимки й штори для душу: головні пастки для мікробів у вашій оселі»
Мир «У Німеччині відбувається найбільша в Європі виставка каннабісу»