На Добропільському напрямку Сили оборони розбили колону ворожої бронетехніки
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Сили оборони розбили ворожу колону бронетехніки на Добропільському напрямку. Про це повідомив 1-й корпус Нацгвардії "Азов".
16 жовтня росіяни зробили спробу масованої механізованої атаки на Добропіллі (Очеретинський напрямок). Противник планував захопити населений пункт Шахове та Володимирівку.
З 5:30 до 8:00 ранку ворог кинув в атаку 22 одиниці броньованої техніки. Найчисельніша колона з 11 танків і бойових броньованих машин вийшла з Малинівки близько 7:50.
Підготовку до штурму окупанти почали заздалегідь. З метою ускладнити мінування маршрутів просування противник виставив спостережні пункти для виявлення та знищення українських безпілотників.

Тактику наступу також змінили. Якщо раніше ворожі бронеколони з піхотою висувалися з глибини власних бойових порядків, то цього разу ворог, заздалегідь - 15 жовтня, - спробував підтягнути техніку ближче до Шахового через Попів Яр та укрити її в лісосмузі. Маневр виявився невдалим: дві одиниці бронетехніки виявила розвідка, а знищила артилерією і FPV-дрони.
16 жовтня атака московитів на Володимирівку була зірвана. Росіяни втратили 9 одиниці бронетехніки, ще 4 були пошкоджені.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Енергетичне перемир'я, якого добивається Зеленський, воно для РФ неприйнятне, – Лавров»
Мир «У Парижі вандали намагалися зруйнувати галерею, де працює донька Путіна»
Происшествия «Спротив триває: 1437-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»
Общество «Украина вынуждена привлекать самых молодых бойцов на самые горячие участки фронта, – WSJ»
Происшествия «Поліція підтвердила загибель шістьох після удару ворожого БпЛА по потягу на Харківщині»
Политика «Мовчання НАТО щодо Гренландії відкриває шлях до узаконення агресії проти України, - президент»