Рашисти убили мера міста у Запорізькій області
Унаслідок отриманих травм та ушкоджень в російському полоні помер Євгеній Матвєєв, колишній міський голова Дніпрорудного, що розташоване на тимчасово окупованій частині Запорізької області, повідомило видання LIGA.net. з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора.
“Смерть настала від закритої тупої травми тулуба з множинними переломами ребер, ушкодженням легень і листків плеври”, – пояснили в ОГП.
Там додали, що чиновник помер торік — 7 вересня 2024 року в слідчому ізоляторі №3 міста Кізел у Пермському краї.
Наразі слідчі Служби безпеки України проводять досудове розслідування. Про підозри у межах провадження ще не повідомлялося.
На сайті міської ради Дніпрорудного зазначено, що тіло Євгенія Матвєєва повернули під час обміну в 2024 році. Він провів у полоні 2 роки і 8 місяців.
“Навіть під час окупації він залишився в місті, разом із його жителями, забезпечував функціонування громади, інформував про ситуацію та підтримував людей у важкі часи. Втрата такої людини – це неймовірний біль”, – наголосили у міськраді.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Ворог має тактичні успіхи на Донеччині»
Общество «Хто насправді неназваний «коханий» Зінаїди Кубар, молодший за пасію на 26 років?»
Мир «Швейцарія не зможе повністю захиститися у разі повномасштабного нападу, – генерал Зюсслі»
Мир «Унікальна знахідка дослідника – невідомий польовий щоденник Карла XII, кілька записів – з Полтавщини»
Мир «Лавров заявил, как Украина может получить полномочия для подписания мирных соглашений»
Спорт «FIE разрешила юниорам из РФ и Беларуси вернуться к соревнованиям: реакция Ольги Харлан»