"Укрзалізниця" спростувала повідомлення про влучання у потяг на Чернігівщині
У соцмережах з’явилася інформація про нібито влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині. «Укрзалізниця»заявила, що це неправда.
9 жовтня у мережі з’явилася інформація про нібито російське влучання у пасажирський поїзд у селі Халимонове на Чернігівщині. Про це, зокрема, повідомив і міський голова Конотопа Артем Семеніхін.
Згодом «Укрзалізниця» офіційно спростувала цю інформацію.
«Поширена інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності. Просимо стежити за новинами лише на офіційних ресурсах Укрзалізниці», — йдеться у повідомленні пресслужби компанії.
Укрзалізниця закликала громадян не поширювати неперевірені дані, які можуть викликати паніку, та довіряти лише офіційним джерелам інформації.
Нагадаємо, що вночі 8 жовтня російські війська вдарили по енергетичному об’єкту в Ніжинському районі Чернігівської області. Деякі поїзди курсують із затриманням, а приміські їздитимуть від Києва до станції Носівка.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Донбас за прикладом Гренландії: в МЗС відреагували на запит РФ до ООН»
Происшествия «На Житомирщині сталася стрілянина між ТЦК та цивільним»
Здоровье «У китів знайшли речовину, яка може продовжити життя людей»
Происшествия «На Покровському напрямку кілька десятків окупантів зазнали поразки (відео)»
Мир «У римській базиліці знайшли “небесну версію” Джорджі Мелоні»
Экономика «Україна встановила рекорд добового імпорту електроенергії у січні»