Поліціянти зафіксували антирекорд під час оформлення ДТП у Києві
Прилад «Драгер» зашкалив, показавши в організмі водія понад 5 проміле (близько одного літру горілки). Така доза вважається смертельною. Черговий антирекорд патрульна поліція Києва зафіксували під час оформлення ДТП у Солом’янському районі.
Водій автомобіля Mercedes здавав назад і «підрихтував» припарковані машини. На щастя, ніхто не постраждав. Спілкуючись з водієм, інспектори виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Драгер підтвердив підозри правоохоронців.
Ба більше — прилад «не витримав» дози алкоголю в організмі водія. Результат виявився максимальним — понад 5 проміле, що засвідчили стрілки вгору на його екрані. Тобто доза алкоголю в організмі водія (допустимий рівень — 0,2) перевищила норму мінімум у 25 разів.
Водія відсторонили від керування та склали на нього два адмінпротоколи. За керування авто у стані спʼяніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП) чоловіку загрожує 17 тисяч гривень штрафу. Також йому доведеться на рік попрощатися з водійським посвідченням.
Окрім того, водію вручили протокол за ст. 124 КУпАП — порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП. Санкція статті передбачає 850 гривень штрафу або позбавлення права керування транспортними засобами від шести місяців до одного року.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «СБУ затримала британського інструктора, який може бути причетним до вбивства Ганула, Фаріон та Парубія»
Происшествия «"Квартал 95" створив нову компанію без Міндіча, щоб уникнути санкцій»
Политика «Оновлений мирний план має 20 пунктів, але "ще треба працювати", – Зеленський»
Происшествия «Російський фельдшер на прізвисько "доктор зло" катував поранених українських воїнів»
Происшествия «Румунські військові знищили український дрон за 36 морських миль на схід від Констанци»
Мир «Путин избегает разговоров о мире, находя новые причины, чтобы избежать диалога, – МИД Германии»