Українців попередили про небезпеку обстрілів у поминальні дні
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Найбільшою загрозою для громадян під час відвідування кладовищ у поминальні дні є вибухонебезпечні предмети та обстріли з боку армії рф. Про це повідомив заступник начальника департаменту превентивної діяльності Нацполіції Анатолій Серединський.
Найбільш серйозні небезпеки, які можуть зустріти громадяни, відвідуючи кладовища, - це снаряд, який не розірвався, або будь-які інші боєприпаси, які там знаходяться. Можливо, це закладки різного виду вибухонебезпечних предметів, які залишалися там ще недообстежені... Також це обстріли, які можуть бути у випадку значного скупчення громадян. Ворог може це розцінити як скупчення військовослужбовців.
Правоохоронці закликають громадян, які виявляють такі предмети, не проводити з ними ніяких маніпуляцій, відійти на безпечну відстань і зателефонувати до поліції.
За словами Серединського, зараз відбувається обстеження окремих кладовищ на їхню безпечність. Також відбувається ряд нарад, пов'язаних із введенням заборон на відвідування кладовищ. Це, в першу чергу, стосується прифронтових та деокупованих територій.
– У нас вже є такі рішення в Херсонській, Запорізькій, Харківській та Житомирській областях на заборону відвідування окремих кладовищ в окремих територіальних громадах - їх близько тисячі", - зазначив представник Нацполіції.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Европейские чиновники отказывают в предоставлении Украине ракет для систем Patriot, – WP»
Спорт «УАФ презентувала новий футбольний Кубок України»
Мир «Пентагон запросив українських виробників до програми Drone Dominance»
Происшествия «У МЗС прокоментували інформацію про нібито український дрон біля берегів Греції»
Мир «В Будапешті запевняють, що більше не будуть зловживати правом вето в ЄС»
Мир «Будинок нащадків командира СС прикрашала картина, викрадена нацистами у єврейського колекціонера»