З 1 квітня завершується дія бронювань, оформлених за старою системою
Міністерство економіки оголосило, що з 1 квітня завершується термін дії бронювань, оформлених за старою системою. Відтепер забронювати працівників можуть лише підприємства з оновленою критичністю.
Про це йдеться в повідомленні міністерства.
Продовжити бронювання своїх фахівців після 1 квітня зможуть лише ті компанії, які вже оновили статус критичності відповідно до нових вимог.
«З початку року більшість сумлінних компаній уже перепідтвердили свою критичність у відповідних державних органах і перебронювали своїх працівників. Відстрочки переброньованих працівників залишаються чинними після 1 квітня», — сказав заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.
Підприємства, які ще не оновили статус критичності своєї компанії, мають зробити це за новою процедурою (інструкцію дивіться тут).
Після підтвердження нового статусу критичності треба буде оформити бронювання працівників повторно. Якщо ваш співробітник уже має активне бронювання, його необхідно спочатку анулювати.
Усі бронювання здійснюються лише в електронному форматі через портал «Дія». Жодних паперових документів чи наказів готувати не потрібно.
Як пояснили в міністерстві, з 1 квітня буде відновлений стандартний режим розгляду заяв на бронювання працівників для критично важливих підприємств (протягом 72 годин).
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «24 загиблих у Києві змусили президента США помітити, що це може завадити миру»
Политика «Після масованого удару РФ українські дипломати отримали доручення щодо скликання Радбезу ООН»
Происшествия «РФ може готувати нові операції з території Білорусі, – Зеленський»
Экономика «Ціна на російську нафту різко зросла через війну в Ірані, – Bloomberg»
Спорт «ФИФА готовит музыкальное шоу в финале ЧМ-2026»
Общество «У Варшаві затримали п’ятьох підлітків за жорстоке побиття українців»