Спротив триває: 1107-а доба протистояння України збройної агресії росії
Генштаб Збройних сил України довів оперативну інформацію станом на 06.03.2025 щодо російського вторгнення.
Розпочалася 1107-ма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 109 бойових зіткнень.
Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах трьох ракетних ударів із застосуванням чотирьох ракет, а також 85 авіаударів, зокрема, скинув 121 КАБ. Крім цього, здійснив понад чотири тисячі обстрілів, з них 144 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 2547 дронів-камікадзе.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема, в районах населених пунктів Колодяжне, Гоптівка Харківської області; Зелене Поле, Покровськ, Чунишине, Олексіївка, Докучаєвськ, Оріхове, Бересток, Нова Полтавка, Миролюбівка, Одрадне, Веселе, Шевченко, Новопіль, Краматорськ, Костянтинівка, Торецьк Донецької області; Гуляйполе, Залізничне, П’ятихатки Запорізької області.
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 16 районів зосередження особового складу та техніки, пункт управління, а також станцію радіоелектронної боротьби російських загарбників.
- На Харківському напрямку наші війська відбили шість атак противника в районі Вовчанська та у бік Петро-Іванівки.
- На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося три атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік населених пунктів Голубівка та Загризове.
- На Лиманському напрямку ворог атакував десять разів. Намагався просунутися вперед поблизу Новомихайлівки та Нового.
- На Краматорському напрямку зафіксовано дев’ять боєзіткнень у районах Часового Яру, Олександро-Шультиного та Предтечиного.
- На Торецькому напрямку ворог здійснив 21 атаку неподалік Торецька, Дачного, Кримського та Диліївки.
- На Покровському напрямку наші захисники зупинили 18 наступальних дій агресора в районах Єлизаветівки, Променя, Піщаного, Котлиного, Котлярівки, Сергіївки, Богданівки та Андріївки.
- На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили вісім атак на позиції наших військ поблизу Костянтинополя, Роздольного, Скудного та Бурлацького.
- На Гуляйпільському напрямку загарбники здійснили одну атаку в напрямку Вільного Поля.
- На Оріхівському напрямку наші оборонці успішно відбили чотири ворожі атаки у напрямках Кам’янського, Павлівки та Лобкового.
- В операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України за минулу добу відбили 27 атак російських загарбників. Крім цього, ворог завдав 35 авіаційних ударів із застосуванням 46 керованих бомб, а також здійснив 380 артилерійських обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема десять — з реактивних систем залпового вогню.
- На Сіверському та Придніпровському напрямках противник активних дій не проводив.
- На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1140 осіб. Також українські воїни знешкодили 5 танків, 7 бойових броньованих машин, 21 артилерійську систему, 2 засоби ППО, 80 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 94 автомобілі окупантів.
Підготував: Сергій Дага





Одесса «Армія РФ атакувала Одесу: є влучання по транспортній інфраструктурі»
Мир «КНР і РФ відпрацювали спільні удари по кораблях та ППО на морських навчаннях»
Общество «Президент Польщі замовчує депортації українців і злочини проти цивільного населення»
Политика «Зеленский наградил Макрона орденом Свободы за поддержку Украины»
Политика «Франція надасть Україні ліцензії на виробництво ракет і керованих авіабомб»
Мир «Нидерланды вызвали посла России из-за кибератак на камеры наблюдения»