Ворог підступно обстріляв житлові квартали Нікополя
У четвер, 20 лютого, російські окупанти обстріляли Нікополь і у результаті атаки є загиблі та поранені, повідомляє Офіс генерального прокурора.
Там зазначили, що російські війська здійснили обстріл міста з артилерії. Удар забрав життя двох чоловіків. Ще одна жителька Нікополя отримала осколкові поранення. Йдеться про 39-річну жінку.

У прокуратурі зауважили, що внаслідок обстрілу було пошкоджено житловий будинок, промислове та приватне підприємства, кафе, магазини, гаражі та транспорт.

Прокурори спільно з правоохоронцями вживають всі належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками російських збройних сил.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину, що призвело до смерті людей за ч. 2 ст. 438 ККУ.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Уряд Чехії змінив умови перебування українців»
Экономика «Ціни на газ у Європі впали на тлі переговорів Вашингтона та Тегерану»
Происшествия «Обережно шахраї: Заяви про нібито нову допомогу пенсіонерам у розмірі до 5300 грн неправдиві»
Политика «У Держдумі заявили, що команду вдарити прицільно по Зеленському може віддати лише Путін»
Общество «У Володимирі пройшов фестиваль на честь Агатангела Кримського»
Экономика «Оподаткування міжнародних посилок: Рада провалила законопроєкт напередодні місії МВФ»