Через ворожу атаку постраждала молода дівчина на Дніпропетровщині
Армія окупантів поранила дівчину на Синельниківщині Дніпропетровської області, повідомив очільник ОВА Сергій Лисак.
"У Межівській громаді, що на Синельниківщині, через безпілотник противника постраждала 20-річна жінка. Їй надали необхідну допомогу", - написав він і додав, що дівчина надалі лікуватиметься вдома.
Також у районі було пошкоджено приватний будинок і господарську споруду.
У Нікопольському районі дісталося райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадам. Окупанти атакували район артилерією, дронами-камікадзе, а також скидали боєприпаси з БПЛА.
"У населених пунктах понівечені інфраструктура, 4 оселі місцевих, гараж і 2 авто. Зачепило газогін та лінію електропередачі", - поінформував Лисак.
За його даними, тут обійшлося без жертв і поранених.
Підготувала: Ніна Петрович





Здоровье «ВООЗ готується до ядерного інциденту у широкому сенсі»
Мир «Трамп розкритикував союзників по НАТО за пасивність в Ірані і пригрозив переглянути членство»
Политика «Європейські експерти готові розпочати роботи по ремонту нафтопроводу "Дружба" негайно, – Фон дер Ляєн»
Политика «В Пентагоне заявляют, что США стремятся к миру на основе надежных гарантий безопасности для Украины и ЕС»
Происшествия «Сили безпілотних систем ЗСУ знищили понад дев’ять сотень окупантів за півтори доби»
Мир «МАГАТЕ підтвердили обстріл АЕС в Ірані, де працюють росіяни»