На підступах до Києва ППО знищила близько півтора десятка "шахедів", – КМВА
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Київська міська військова адміністрація повідомила про нічну атаку на Київ, під час якої близько 15 російських дронів типу "шахед" було знищено силами ППО на підступах до міста. Уламки зафіксували в Оболонському районі столиці.
Начальник КМВА Сергій Попко зазначив, що це вже десята повітряна атака на Київ з початку вересня.
Російські сили знову використали ударні безпілотники, запущені з південного та північно-східного напрямків, які наближалися до Києва кількома хвилями.
Тривога у місті тривала близько трьох годин, проте всі ворожі дрони були знешкоджені до того, як завдали шкоди.
Попередньо, зафіксовано падіння уламків в Оболонському районі столиці. Внаслідок чого було пошкоджено нежитлове приміщення. Інформація щодо постраждалих не надходила.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Україна може отримати нову партію ракет PAC-3 для систем Patriot»
Мир «Пентагон израсходовал вооружений на $5,6 млрд в первые дни войны с Ираном»
Политика «Уиткофф заявил, что Москва отвергает обвинения в помощи Ирану»
Происшествия «Спротив триває: 1476-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Страны G7 готовы использовать стратегические запасы нефти для стабилизации рынка»
Происшествия «390-та місія на передову: фонд «Надія» та Валерій Дубіль передали допомогу підрозділам на Запорізькому та Покровському напрямках»