У Перу українець вбив та розчленував росіянку, з якою займався "духовними практиками" (відео)
Фото: Іван Кузьмін
В оздоровчому центрі у Перу українець вбив та розчленував росіянку. Про це повідомляє місцева газета El Comercio.
38-річний Іван Кузьмін познайомився з 44-річною Людмилою Лазаренко у Перу, вони приїхали на ретрит - духовне оновлення та очищення. Згодом пара стала мешкати разом.
Вбивство сталося 8 серпня у місті Юримагуас. Цього дня Іван і Людмила їздили дивитися пам'ятки, а після цього повернулися до центру Dos Mundos.
Надвечір інші пацієнти центру почули крики жінки з номера Кузьміна. Коли правоохоронцям вдалося відчинити двері до номера, Людмила була вже мертва.
Під час затримання неадекватний чоловік кричав, кусався, намагався захищатися за допомогою ножа, а також хотів накласти на себе руки.
Місцева поліція знайшла у номері Кузьміна трубку для куріння. Як виявилось, пара вживала аяуаску - шаманський напій-галюціоноген для спілкування з духами.
У Людмили залишилися чоловік і двоє дітей, вони мешкають у Таїланді. Їх уже повідомили про трагедію.
Слідство запросило для підозрюваного арешт на дев'ять місяців. Чоловіку ставиться в провину вбивство з обтяжуючими обставинами. Слухання у справі перенесли на 12 серпня через те, що українець "відчув себе зле, його доставили до лікарні".
Підготував: Сергій Дага





Политика «У РФ заявили про ключову умову миру»
Мир «В елітній школі Підмосков'я стався теракт»
Спорт «Лідер "Манчестер Сіті" зробив собі стандартне татуювання російського рагуля»
Общество «Верховний суд скасував вирок за СЗЧ через звернення військового до прокуратури»
Происшествия «Офіс Генпрокурора викрив схему відмивання грошей в оборонці»
Общество «Держава має захищати український культурний простір від російської «м’якої сили» — Івановська»