Підозрюваного у вбивстві Фаріон арештували на 60 діб без права на заставу
Фото: В'ячеслав Зінченко
Галицький суд Львова арештував на 60 діб - до 22 вересня 2024 року - без права внесення застави підозрюваного у вбивстві націоналістки Ірини Фаріон 18-річного В'ячеслава Зінченка. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
"За клопотанням Львівської обласної прокуратури Галицьким райсудом м. Львів взято під варту 18-річного мешканця м. Дніпра, який підозрюється в умисному вбивстві громадської діячки, народної депутатки України VII скликання Ірини Фаріон (ч. 1 ст. 115 КК України).
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.
Саме на такому запобіжному заході наполягали прокурори. За наслідками судового засідання клопотання задоволено у повному обсязі", - йдеться у повідомленні.
Перед початком засідання суду донька Ірини Фаріон Софія Семчишин погрожувала підозрюваному, що він помре у тюрмі, та заявляла, що він "вирвав серце нації".
Підозрюваний у вбивстві скандальної філологині - 18-річний Дніпра В'ячеслав Зінченко. Напередодні його затримали у Дніпрі. Хлопець у Telegram був підписаний на численні ультраправі спільноти, зокрема й російські, де лишав антисемітські та расистські коментарі.
BAGNET нагадує, 19 липня Ірині Фаріон вистрілили в скроню у Львові. За кілька годин вона померла у лікарні.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Свириденко о решении МВФ по НДС для ФЛП: Будем искать альтернативы»
Мир «Влада Естонії оголосила, що не пропустить літак Фіцо до Москви»
Происшествия «В Ірпені могли переплатити 2,8 млн грн на пам’ятниках загиблим військовим»
Мир «Поставки нефти "Дружбой" могут возобновиться на этой неделе, – Мадяр»
Мир «Прага висловила протест Москві через заяви про атаки на чеські компанії»
Происшествия «16-річну агентку затримали під час підготовки звіту для російських спецслужб»