06:17 / 27.05.2024 Происшествия

Спротив триває: 824-та доба протистояння України збройної агресії росії

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Генеральний штаб Збройних сил України довів оперативну інформацію станом на 27.05.2024 щодо російського вторгнення.

Кількість бойових зіткнень за минулу добу на фронтах російсько-української війни зросла до 83. російські окупанти докладають максимум зусиль щоб прорвати нашу оборону. Різко, майже в два рази протягом минулої доби, зросла активність ворога на Куп’янському напрямку. Не спадає вона і на Покровському напрямку.

Українські війська вживають заходів для утримання позицій та нищать наступальний потенціал ворога.

На Харківському напрямку без особливих змін. Ворог продовжує спроби покращити тактичне положення у районах Вовчанська і Липців. Біля останнього вдарив ще трьома КАБами. Загалом на півночі Харківщини вчора російські окупанти скинули уже 22 керовані авіабомби.

На Куп’янському напрямку продовжуються бойові зіткненя. Ворожі штурмові дії тривають в районах Новоєгорівки, Петропавлівки, Берестового та Греківки. Окупанти не припиняють авіаударів – ще два відбулося по територіях поблизу Богуславки і Шийківки.

На Лиманському напрямку триває бій в районі Тернів. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку наразі відбулося вже 31 бойове зіткнення. Противник, за підтримки авіації, спрямовує основні зусилля в районах населених пунктів Новоолександрівка, Сокіл та Уманське. Також завдав три авіаудари біля Скучного та Новоселівки Першої.

Продовжує бити керованими авіабомбами та некерованими авіаракетами на Времівському напрямку, біля Старомайорського, Урожайного і Ольгівського. Кількість боєзіткнень не змінилася.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Підготував: Сергій Дага