Заступницю директора Кременчуцького ліцею № 10 "Лінгвіст" Ксенію Лаврик спіймали на хабарі
Фото: Ксенія Лаврик
В одному з найбільш успішних і популярних навчальних закладів Кременчука, ліцею № 10 "Лінгвіст", спалахнув корупційний скандал. Батьки звинуватили заступницю директора з виховної роботи Ксенію Лаврик у здирництві і хабарництві.
На умовах анонімності мати дошкільника розповіла, що мала розмову із Ксенією Лаврик щодо зарахування сина у перший клас у 2024/2025 навчальному році. За словами жінки, заступниця директора навчального закладу пообіцяла влаштувати дитину у "сильний клас" на чолі із кращим, за її словами, класним керівником. При цьому Лаврик озвучила ціну за своє сприяння у вирішенні даного питання – 12 тисяч гривень.
З дещо схожою проблемою стикнулись також батьки хлопця, який навчається у середній школі ліцею "Лінгвіст". Він зіткнувся із системним заниженням оцінок, що нібито мало вказувати на необхідність додатквих занять. Факультативні заняття пропонувалось проходити у позашкільний час в одного з вчителів гімназії. Одне таке заняття, за словами матері учня, коштувало б родині 250 гривень.
Як повідомила жінка, такі факультативи кільком дітям у класі її сина пропонувала Ксенія Лаврик. На думку батьків, вона отримує частину грошей, які вчителі отримують від дітей за додаткові заняття. Вчителям, які відмовляються брати участь у здирництві, Ксенія Лаврик погрожує звільненням.
"Ми отримали від Лаврик рекомендацію підтягнути предмет. Коли поговорила про це з вчителем, почула від неї, що потреби такої вона не бачить. Потім мені розповіли зі школи, що цій вчительці пригрозили звільненням за нібито незадовільні результати учнів і саботаж", – розповіла наша співрозмовниця.
Наразі батьки готовлять скаргу у міський департамент освіти, а також у правоохоронні органи.





Общество «Велика кримінальна війна за «001k» – Тіньові королі, «кидки» та розкол імперії»
Политика «Глава МИД Израиля Украине по поводу судна с зерном: дипломатические вопросы не должны решаться через публичные заявления»
Мир «Сімейне насильство: У Румунії за вбивства жінок даватимуть довічний термін»
Мир «Пекін вимагає від Брюсселя виключити свої компанії з пакету санкцій проти РФ»
Происшествия «Україна стверджує, що російські війська, які «голодують», вдаються до канібалізму»
Происшествия «В Даугавпилсе задержали мужчину за надругательство над флагом Украины»