11:02 / 07.03.2024
Происшествия
Партизани в Московській області влаштували диверсію на залізничному об'єкті
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Представники підпілля провели диверсію в Московській області на залізничному об'єкті. Про це повідомляє в Telegram-канал кримський рух спротиву "АТЕШ".
Зазначається, що партизани знищили релейну шафу біля залізничної станції "Головково" в Сонячногірському районі в Підмосков'ї.
У русі передали, що такою акцією вони ускладнили використання залізничної гілки навколо Москви, яка використовується у військових цілях.
"Наша мета - зупинити військові поставки путінського режиму на лінію фронту. Це можна зробити", - додають представники Сил спротиву.
Крім того, в "АТЕШ" оприлюднили відповідні фото та відео.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «З 17:00 до 22:00 по Україні діятимуть графіки обмеження для промисловості та побутових споживачів»
Происшествия «Коридор постачання з Росії до Криму під постійним тиском українських атак з повітря, - військовий»
Происшествия «Під Чорнобилем продовжують горіти ліса»
Мир «"Супер'яхту" Путіна у супроводі есмінця помітили біля берегів Данії»
Происшествия «Російський БпЛА поранив цивільних у Запоріжжі і серед постраждалих є неповнолітня»
Происшествия «Вибух в Монако: Дружина українського бізнесмена зазнала ампутації ніг»