У Чорному морі на міні підірвалося судно під прапором Панами: є поранені
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна під прапором Панами. Балкер прямував під завантаження зерном до одного з дунайських портів. Двоє моряків поранені. Про це повідомляють Сили оборони Півдня.
"(Внаслідок підриву) Судно втратило хід і керування, на верхній палубі виникла пожежа. Для уникнення затоплення капітан зафіксував судно на мілині", – повідомляють Сили оборони Півдня.
Як йдеться у повідомленні, катери Морської охорони та пошуково-рятувальної служби негайно надали допомогу екіпажу. Медиків оперативно доставили на борт
При огляді судна та опитуванні капітана було виявлено двох моряків, які отримали поранення.
Одному з моряків надали допомогу одразу на місці, другого пораненого, у супроводі медиків, доправили до найближчої лікарні для подальшого дообстеження.
За попередніми даними його стан задовільний. До судна спрямували буксири, щоб зняти його з мілини й доставити в порт.
Сили оборони Півдня наголосили, що розмінування території Чорного моря, стоїть дуже гостро.
"Сили оборони продовжують забезпечення безпеки цивільного судноплавства в умовах щільного замінування моря ворогом. Штормова погода часто посилює мінну небезпеку", – йдеться у повідомленні.

Підготував: Сергій Дага





Политика «В МЗС України повідомили, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним заради двох найчутливіших питань»
Мир «Обыски в Deutsche Bank: финучреждение подозревают в отмывании денег российского олигарха Абрамовича, – Spiegel»
Происшествия «Масована атака по території України, є загиблі»
Экономика «Рух потягів зміниться і ускладниться через ворожі атаки»
Происшествия «Агент ФСБ спробував спалити обладнання електропідстанції»
Происшествия «Білоруська шпигунка намагалася "інтегруватися" до ГУР»