ЗСУ отримали ще 5000 FPV-дронів від Операції "Єдність"
Збройні сили України та інші Сили оборони отримали ще 5000 FPV у межах Операції "Єдність".
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення фандрейзингової платформи UNITED24.
"В якості подарунків кожен дрон обладнали кумулятивними та осколково-фугасними снарядами. Тож військові отримали "пташок" у повній бойовій готовності. Дякуємо кожному, хто робив внески на наш спільний збір з фондом "Повернись живим" та monobank", - зазначається в повідомленні.
Одним із найбільших донорів збору стала компанія Favbet, яка в числі перших надала 10 млн грн на закупівлю дронів.
Нагадаємо, за сприяння фонду Favbet Foundation ЗСУ отримали понад 130 дронів різного типу, в тому числі ударного.
Від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ й інші Сили оборони отримали за сприяння благодійного фонду також уже понад 240 авто. В тому числі ударні роти "Армії дронів" отримали від Favbet 53 нових позашляховики Peugeot Landtrek.
Всього ж сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за сприяння фонду склала понад 175 млн грн.
Favbet Foundation - благодійний фонд, заснований 2020 року. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.





Киев «Взрывы в Киеве 27 декабря: враг атакует баллистикой»
Экономика «"Укренерго" роз’яснило, чому одні регіони залишаються без світла довше за інші»
Мир «У паризькому метро невідомий поранив ножем трьох жінок, серед постраждалих вагітна»
Спорт «Футболіст подавився чаклунським амулетом і помер під час матчу»
Происшествия «Спротив триває: 1403-тя доба протистояння України збройної агресії Росії»
Политика «Арахамія анонсував зміни до закону про вибори для військових»