ЗСУ підтвердили закріплення на плацдармах на лівому березі Дніпра
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
Українські військові вдосконалили свою тактику під час операцій на лівому березі Дніпра в Херсонській області, що призвело до успішного утримання декількох стратегічних плацдармів. Інформацію про цей прогрес поширили представники Морської піхоти через соціальну мережу Facebook.
Бійці Збройних сил України підкреслили, що завдяки наперед спланованим заходам з протидії широкомасштабній збройній агресії російської федерації, їм вдалося успішно реалізувати операції на лівому березі Дніпра в Херсонському напрямку.
"Завдяки мужності та професійності українським морським піхотинцям, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, вдалося закріпитися на декількох плацдармах", – зазначається у повідомленні.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Еврокомиссия приостановила одобрение плана Венгрии в SAFE после блокады кредита Украине»
Общество «Веніславський: Мобілізацію в Україні хочуть вирівняти між селами і містами»
Политика «США готовы оформить гарантий безопасности в обмен на отказ от Донбасса, – Зеленский»
Мир «Росії вдалося розблокувати 65 млрд доларів із заморожених активі, – Центробанк РФ»
Политика «Туск и Навроцкий обменялись резкими заявлениями из‑за визита президента в Венгрию»
Происшествия «Силы обороны Эстонии: дрон, поразивший электростанцию, мог быть приманкой»