Прикордонники підняли український прапор в Тополях Харківської області
Иллюстративное фото из открытых источников
Військовослужбовці прикордонної служби підняли прапор України в селі Тополі, яке розташоване в "сірій зоні" Харківської області.
Як розповіли в прикордонній службі, бійці підрозділу "Сталевий кордон" сходили в населений пункт Тополі, розташований під кордоном з росією у так званій "сірій зоні". Там військовослужбовці підняли український прапор та записали відео.
"Нагадуємо ворогові, хто є господарями на нашій землі", - наголосили в ДПСУ.
На мапі сервісу Deepstate можна побачити, що населений пункт Тополі, в якому прикордонники підняли український прапор, розташований приблизно за 2 кілометри від лінії зіткнення та приблизно за 5 кілометрів від російського кордону.

Підготував: Сергій Дага





Общество «Веніславський: Мобілізацію в Україні хочуть вирівняти між селами і містами»
Днепр «Ворожий обстріл у Дніпрі: убито та поранено людей»
Одесса «У Одесі авто ТЦК мікроавтобус ТЦК збив пенсіонерку (відео)»
Мир «"Дружба та співпраця": Диктатори Лукашенко і Кім Чен Ин підписали угоду»
Происшествия «Детективи БЕБ викрили мільйонні розкрадання на закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ»
Происшествия «У "Дії" стартувало голосування за назву першої української мовної моделі, більш відомою, як ШІ»