Терор на ТОТ: місцевих змушують здавати кров російським військовим
Ілюстративне фото з відкритих джерел
російські військові змушують місцевих жителів тимчасово окупованих територій (ТОТ) здавати кров на потреби російських військових. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Загарбники почали кампанію з примусової здачі крові на потреби окупаційних військ на тимчасово окупованій Донеччині.
Як зазначають, до центрів служби кров зганяють колаборантів, студентів фейкових ВНЗ й учасників “добровільних” рухів, які підконтрольні Кремлю. Здача крові відбувається під підпис й відмова може мати наслідки.
"При цьому ворог не приховує, що здача відбувається на потреби окупаційних військ, які мають величезні втрати у своїх безглуздих намаганнях захопити більше землі. Проте ці наміри й надалі обертатимуться для росіян втратами", – зазначається у повідомленні ЦНС.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Доньку Павла Вовка пов’язують зі справою про держзраду та вплив РФ, – Жернаков»
Общество «Комітет ВР рекомендував скасувати візи для іноземних волонтерів на час війни»
Происшествия «Фіктивна служба: У Львові викрили посадовця ТЦК, який оформив знайомого як військового»
Происшествия «Фонд «Надія», Валерій Дубіль і Віта Присяжнюк продовжують допомагати прикордонним регіонам – чергова місія на Чернігівщину»
Спорт «Australian Open-2026: Еліна Світоліна поступилася першій ракетці світу Аріні Соболєнко»
Экономика «Українці з багатоповерхівок зможуть отримати допомогу на генератори та альтернативне живлення через "Дію"»