На Волині підприємці "відмили" понад 16 мільйонів
Ілюстративне фото з відкритих джерел
На Волині судитимуть підприємців та керівника деревообробного підприємства, які легалізували понад 16 мільйонів гривень, отриманих злочинним шляхом. Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про складання чотирма підприємцями завідомо підроблених офіційних документів та легалізацію ними й керівником приватного підприємства майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
За даними слідства, із лютого по липень 2021 року фізичні особи-підприємці разом із не встановленими працівниками одного з волинських деревообробних підприємств склали 113 товарно-транспортних накладних із недостовірними відомостями щодо поставки пиломатеріалу, який насправді не поставляли.
На підставі підроблених накладних керівник підприємства перерахувала на банківські рахунки підприємців, які не займалися жодною підприємницькою діяльністю, грошові кошти в сумі понад 16,3 мільйона гривень нібито як оплату за товар.
У подальшому підприємці легалізували кошти, одержані злочинним шляхом, знімаючи їх готівкою в касах банків чи перераховуючи на інші банківські рахунки.
Підготував: Сергій Дага





Мир ««Борт номер один»: Трамп представив новий розкішний літак, який може коштувати мільярд доларів»
Шоу-биз «В Ірані за виступ без хіджабу співачку засудили до 74 ударів батогом»
Происшествия «Керченська протока у вогні: порт «Кавказ» охоплений пожежами після ударів БпЛА»
Происшествия «Сили оборони України вразили нафтотермінал і морську логістику РФ у Краснодарському краї»
Происшествия «Армія РФ за тиждень випустила по Україні майже 2,2 тисячі ударних дронів, – Зеленський»
Мир «Ізраїльські солдати в Лівані не мають обмежень для усунення загроз, – міністр оборони»