В селі на Харківщині рашисти вбили щонайменьше одного члена кожної сім'ї
У кафе на Харківщині, де загинули щонайменше 49 людей через обстріл рашистами, проходили поминки за померлим односельцем.
За словами міністра внутрішніх справ Клименка, "всього на території об'єкту перебувало близько 60 осіб".
Серед загиблих 6 річна дівчинка, ще 7 осіб отримали важки поранення, зараз їм роблять операції.
Клименко додав, що ці семеро – це люди, які перебували поруч з будівлею, на відстані 50 і більше метрів. В них влучили осколки від вибуху.
Міністр розповів, що на цей момент правоохоронці вже ідентифікували 29 тіл. Усього, за його словами, в селі Гроза проживало 330 мешканців. На поминальному обіді був присутній принаймні один член кожної сім'ї у селі.
Клименко каже, що наразі не вдалося встановити тип снаряду, яким було здійснено удар, але він припускає, що це була достатньо важка або керована авіаційна ракета, або фугасна бомба.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Тегеран передав Вашингтону нову пропозицію про припинення війни, – Axios»
Общество «Глава Ватикану розкритикував благословення одностатевих пар»
Политика «Співробітництво у сфері оборонної промисловості: Україна та Естонія спільно випускатимуть дрони-перехоплювачі та системи РЕБ»
Мир «Внаслідок атаки водія-смертника в Малі загинув міністр оборони»
Мир «Демократичну партію звинуватили у "підбурюванні психічно хворих" до нападів на президента»
Происшествия «У Миколаєві чоловік стрибнув із даху зруйнованої ОВА»