Окупанти розгорнули вздовж українського кордону майже півсотні "Іскандерів", – ГУР
Ілюстративне фото з відкритих джерел
російські війська розгорнули 46 пускових установок ракетного комплексу "Іскандер" вздовж кордону України.
Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький під час зустрічі Ялтинської європейської стратегії.
За його словами, частина цих установок використовувалася під час удару по Україні 8 вересня.
Саме цим комплексом завдавали ударів. І балістичними ракетами, і крилатими ракетами також з комплексу “Іскандер”. Таким чином, відбувається методичне знищення насамперед цивільних обʼєктів нашої держави.
Скібіцький додав, що українська система протиповітряної оборони є достатньо ефективною, оскільки знищує значний відсоток озброєнь, якими ворог б’є по Україні.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Происшествия «У колишнього тренера "Шахтаря" зупинилося серце»
Происшествия «Миколаїв, Одеса, Запоріжжя та Харків зазнали ударів у ніч на 29 березня»
Общество «Ексміністра агрополітики взяли під варту у справі про “віртуальне” зерно»
Экономика «Світ на межі енергетичної кризи через конфлікт США та Ізраїля з Іраном»
Мир «Збройні сили Ізраїлю знищать військову промисловість Ірану "протягом кількох днів"»