Військовослужбовця шпиталізували після побиття в військовій частині, – ДБР
В одній з військових частин на Одещині побили військовослужбовця, його із забоями голови госпіталізували до лікарні. Потерпілий стверджує, що його побив відповідальний по військовій частині. ДБР взялося розслідувати цей факт.
Про це повідомила пресслужба ДБР .
12 серпня 2023 року до Бюро надійшла інформація, що через бійку у військовій частині до лікарні госпіталізовано військовослужбовця із забоями голови.
Працівники ДБР відразу відреагували на повідомлення та провели невідкладні слідчі дії на території частини, вилучили відео, опитали свідків, а також потерпілого у лікарні.
За його словами, тілесні ушкодження завдав відповідальний по військовій частині.
Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 ККУ).
Триває досудове слідство, встановлюються всі обставини події.





Происшествия «Армія РФ намагається прорвати державний кордон на Харківщині, – військові»
Мир «Метаморфози життя: У Відні колишня поліцейська зараз керує найбільшим борделем країни»
Политика «Навроцкий хочет перевооружить Польшу и не иметь финансовых обязательств перед Брюсселем»
Происшествия «Скандальный нардеп Дмитрук избежал экстрадиции из Великобритании из-за своей любви к московской церкви»
Политика «Эта встреча пока бессмысленна, – Фицо о переговорах с Зеленским»
Происшествия «Спротив триває: 1471-ша доба протистояння України збройній агресії Росії»