На Одещині викрили три міжнародні банди, які перевозили "ухилянтів"
Три міжнародні злочинні групи, які переправляли ухилянтів за кордон, знешкодили в Одесі.
Затримали десятьох правопорушників, правоохоронці намагаються спіймати ще одного — він переховується за кордоном, повідомили в поліції регіону, повідомляє пресслужба СБУ.
Під час спецоперації один із фігурантів напав на офіцера СБУ із ножем, намагаючись вирватися від правоохоронців. Однак, контррозвідники обеззброїли та затримали його, додали в Службі безпеки.
Серед фігурантів — четверо іноземців. У кожної групи була своя схема.
Приміром, одні забезпечували клієнтів пакетом документів про відрядження за кордон, який давав підстави для транзитного проїзду до Рені, нібито з метою забору зернових культур.
Інші переправляли клієнтів на автомобілях, що нібито перевозили гуманітарний вантаж.
Треті – доставляли призовників на автомобілях до кордону, а звідти пішки вели в сусідню країну стежками, в обхід пунктів пропуску.
Для конспірації своєї злочинної діяльності фігуранти використовували псевдоніми, підвісні автомобільні номери тощо.
Ціна питання від 3,5 тис. доларів. Залежала від терміновості, кількості осіб, відстані та маршруту.
Перекрили злочинну діяльність угруповань працівники Департаменту контррозвідки СБУ спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області та прикордонниками за процесуального керівництва органів прокуратури.
Всім затриманим повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Цей злочин кваліфікується за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до дев'яти років за ґратами з трирічною забороною обіймати певні посади та конфіскацією майна.
Слідство триває.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «ДБР: На Донеччині викрили військового, який продав ПЗРК та намагався збути кулемети»
Происшествия «Успенський собор у Володимирі офіційно передано від Моспатріархату до ПЦУ»
Мир «Протестувальники в Данії пікетували посольство США»
Происшествия «Дітей з окупованої Херсонщини залучають до військових програм у РФ, – ЦНС»
Киев «Київська поліція цілодобово патрулює місто через перебої з електропостачанням»
Мир «Кількість загиблих на протестах в Ірані сягнула п'яти тисяч, – ЗМІ»