У ставку-охолоджувачі ЗАЕС поступово знижується рівень води
![](https://www.bagnet.org/storage/23/11/20/20/729_486_64acd9dfd9515.jpg)
Фото: ЗАЕС/Енергоатом
Станом на понеділка, 10 липня, ситуація на Запорізькій АЕС залишається стабільною та контрольованою, але рівень води у ставку-охолоджувачі продовжує знижуватися. Наразі він становить 16,50 м. Про це повідомив Енергоатом.
Рівень води в каналі ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, – на рівні 11,08 м. Як зауважили в Енергоатомі, протягом останнього часу рівень води в каналі суттєво не падає, його показники вже не залежать від Каховського водосховища.
Також відомо, що енергоблоки ЗАЕС не працюють з вересня 2022 року, тож відтоді активного випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається.
Зазначимо, що за останні тижні рівень води у ставку-охолоджувачі впав на 10 см.
Підготував: Сергій Дага