Ветеринара оштрафували на 5 тисяч за виписані премії більш як 200 тисяч
Самбірський міськрайонний суд Львівської області оштрафував начальника Самбірської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ростислава Ковталіва, який регулярно виписував собі премії та надбавки до зарплати.
Загальна сума незаконно отриманих виплат становить понад 226 тис. грн. Суд визнав його винним у кофлікті інтересів та покарав штрафом у 5100 грн. Про завершення розгляду справи в суді повідомила обласна прокуратура.
За матеріалами справи, начальник районної лікарні ветеринарної медицини за останні два роки (з квітня 2021 до березня 2023 року) виписував собі премії у розмірі двох посадових окладів та надбавки за складність і напруженість в роботі у розмірі 50% до посадового окладу. Загальна сума незаконно отриманих виплат становить понад 226 тис. грн.





Происшествия «У колишнього тренера "Шахтаря" зупинилося серце»
Экономика «Денег на оборону Украины может хватить только до июня, – Bloomberg»
Происшествия «Росіяни тікають з АЕС «Бушер» в Ірані»
Общество «Ексміністра агрополітики взяли під варту у справі про “віртуальне” зерно»
Спорт «Джоан Роулінг привітала рішення МОК щодо участі трансгендерних спортсменок»
Мир «Трамп хоче обмежити право голосу країн НАТО, які мало витрачають на оборону, – ЗМІ»