11:02 / 07.06.2023 Происшествия

Росія стягує медиків-студентів до Токмака для лікування окупантів

Окупанти/Ілюстративне фото з відкритих джерел

російські війська зазнають значних втрат на фронті в Україні. У зв'язку з цим рф направляє до окупованого Токмака студентів з медичних вишів, повідомили у Генштабі ЗСУ.

"російські окупаційні війська продовжують зазнавати втрат на полі бою. У ворога на всіх напрямках, через велику кількість поранених, не вистачає медичного персоналу. Тому противник почав залучати студентів з медичних вишів російської федерації до роботи у прифронтових військових медичних установах різного типу", - сказано у повідомленні.

Повідомляється, що до Токмака Запорізької області на двадцятиденний термін прибули студенти з медичних вишів рф. Там вони нібито проходять медичне стажування в бойових підрозділах.

Водночас окупанти продовжують використовувати інфраструктуру тимчасово захоплених населених пунктів для надання медичної допомоги своїм пораненим військовослужбовцям.

"Нещодавно, в населеному пункті Олексіївка Херсонської області, на території місцевої школи, загарбники облаштували польовий шпиталь. Там перебуває близько 25 військовослужбовців медичного персоналу для лікування окупантів з пораненнями різного ступеню важкості", - заявили у Генштабі.

Підготував: Сергій Дага