На Київщині рибалка виловив з озера боєприпас
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У Бородянці рибалка витягнув з озера боєприпас до ручного протитанкового гранатомета. Про це повідомляє поліція Київської області.
"Снасті рибалки заплутались, він намацав на дні залізний предмет, взяв до рук і виніс на берег", – розповіли правоохоронці.

Пізніше його дружина повідомила про знахідку екстреним службам. На місце виїхали поліцейські Бучанського управління поліції Київської області та ДСНС.
Поліціянти нагадали українцям, що торкатися невідомих предметів та чіпати нерозірвані снаряди — небезпечно. Це може коштувати вам життя чи здоров’я.
BAGNET нагадує, що у Києві в одному з районів знайшли міни часів Другої світової війни. У Голосіївському районі Києва чоловік натрапив у своєму городі на 3 предмети, ззовні схожі на бойові снаряди.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Президент наказав прибрати одне слово з національного гімну Італії»
Происшествия «ВСУ в Мирнограде под угрозой: пути снабжения перерезаны, обстановка осложняется»
Мир «"Самодепортація": США заплатять 3 тис. дол. нелегальним мігрантам за добровільний виїзд із країни»
Наука и техника «Розвідка НАТО розкрила плани РФ щодо Starlink»
Политика «В Гренландии заявили, что будущее острова решают только его жители»
Происшествия «Спецоперація СБУ в Чорному морі: перед атакою на субмарину вивели з ладу літак-розвідник РФ»