Данілов підтвердив вихід частини "вагнерівців" з Бахмуту
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Частина найманців пвк "вагнер" й справді виходить з міста Бахмут. Після перегрупування вони продовжать воювати, однак "в інших трьох місцях".
Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю для BBC.
Данілов підтримав рішення ЗСУ боротися в Бахмуті протягом тривалих місяців, попри те, що битва коштувала життя багатьом солдатам.
"Бахмут - це наша земля, наша територія, і ми повинні її захищати. Якщо ми почнемо залишати кожен населений пункт, це може привести нас до нашого західного кордону, як того хотів путін з перших днів війни", - пояснив секретар РНБО.
За словами Данілова, українські військові продовжують контролювати невелику частину міста, однак важливо пам'ятати, що "Бахмут відіграв велику роль у цій війні".
Відповідаючи на питання, чи справді найманці "вагнера" покидають територію міста, Данілов відповів: "Так. Але це не означає, що вони перестануть воювати з нами. Вони збираються більше зосередитися на інших фронтах... вони перегруповуються в інших трьох точках".
Підготував: Сергій Дага





Политика «"Грабеж среди бела дня": В ЕП требуют последствий для Будапешта за изъятие средств "Ощадбанка"»
Происшествия «Мобілізований військовий помер за два тижні після призову: родина вимагає розслідування»
Политика «Українці мусять за все платити, і платять вони через НАТО, – Трамп»
Политика «Россия обвинила Великобританию и Францию в причастности к удару ВСУ по Брянску»
Общество «МОН позбавило наукових ступенів двох дослідниць через плагіат»
Происшествия «Катастрофа американського літака в Іраку: загинули всі члени екіпажу»