СБУ опублікувала докази співпраці голови Полтавського райсуду з фсб рф
Фото: facebook.com/SecurSerUkraine
Співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора зібрали беззаперечні докази співпраці з ворогом очільниці Полтавського районного суду.
Посадовиця була завербована фсб і "зливала" окупантам інформацію про українських захисників на півдні нашої держави.
Крім того, вона рекомендувала своєму російському куратору "кандидатури" гауляйтера Бердянська та керівників однієї із захоплених місцевих лікарень, повідомляє прес-служба СБУ.
Співробітники СБУ викрили зловмисницю у результаті комплексних заходів у квітні цього року.
За матеріалами Служби безпеки, Вища рада правосуддя прийняла рішення про відсторонення фігурантки від займаної посади. Суд обрав їй запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.
Нагадаємо, що посадовиця за власної ініціативи вийшла на російську спецслужбу на початку повномасштабного вторгнення рф.
На той час вона перебувала у Бердянську, де працювала суддею у міськрайонному суді.
Встановлено, що наприкінці березня минулого року вона передала окупантам інформацію про переміщення трьох бійців окремого загону спецпризначення "Азов" з Маріуполя до району Мангуша.
Також зрадниця закликала інших працівників суду підтримати російських окупантів і співпрацювати з ними.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Спротив триває: 1493-тя доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Міністерство війни США розглядає можливість відправити на Близький Схід ще 10 000 військових»
Мир «"Дружба та співпраця": Диктатори Лукашенко і Кім Чен Ин підписали угоду»
Происшествия «На Волині військові зламали руку рибалці під час "мобілізації"»
Мир «Підпис Трампа розмістять на всіх нових паперових доларах, – Мінфін США»
Политика «Глави МЗС ЄС та України проведуть засідання у Києві 31 березня»