Війська рф вдарили по Миколаєву, одна з ракет влучила у багатоповерхівку (відео)
Фото: t.me/Nazars_look
Війська рф вночі, 27 квітня, обстріляли Миколаїв. Повідомляється, що одна з ракет влучила у багатоквартирний будинок.
Внаслідок обстрілу загинула одна людина. Про це повідомляє в Telegram голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Крім того, після ракетного удару щонайменше 15 людей отримали поранення. Раніше повідомлялося про п'ятьох постраждалих, двоє з яких перебували у тяжкому стані.
Повідомляється, що ворог випустив чотири ракети, спрямовані з використанням особливостей місцевості та змін траєкторії для ускладнення виявлення.
"Враховуючи, що ця високоточна зброя, яка працює за координатами наведення - очевидний факт терору мирного населення. Один приватний будинок зруйнований, інший пошкоджений, суттєві руйнування отримали житлова багатоповерхівка та історична будівля. Пожежу оперативно ліквідовано, триває розбір конструкцій", - йдеться у повідомленні спікера ОК "Південь".
Наразі відомо про 1 загиблого та 23 поранених мирних жителів міста, серед яких 1 дитина.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Критична інфраструктура Київщини забезпечена джерелами резервного живлення, – Свириденко»
Происшествия «Спротив триває: 1426-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Политика «Споры из-за Гренландии не повлияли на поддержку Украины, заявили в ЕС»
Спорт «Усик заявив, що допускає можливість третього бою з Ф'юрі»
Мир «Військовослужбовці Бундесверу достроково та без пояснень залишили Гренландію, – Bild»
Происшествия «Трагедія у Запоріжжі: жінка викинула з вікна дитину і стрибнула сама»