13:34 / 19.04.2023
Происшествия
Ватажок окупаційної влади Херсощини наказав відбирати човни у населення
Фото: Човен на Дніпрі
Ватажок окупаційної влади Херсонської області володимир сальдо наказав вилучати човни у населення регіону. Про це він заявив на засіданні, передає ТАСС.
На прошлой неделе я дал распоряжение собрать возможное количество маломерных судов, лодок, которые нужны нашим военным.
Власникам реквізованих човнів, які використовували їх як засоби виробництва, обіцяють сплати компенсацію їхньої вартості, а також повне повернути "через певний час".
В анексованій Херсонській області (як і в інших анексованих регіонах) відповідно до указу путіна діє режим воєнного стану. Він, зокрема, дозволяє вилучати у населення транспортні засоби для потреб військових.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Рубіо прокоментував заяву Зеленського щодо нібито пропозицій США щодо гарантій безпеки в обмін на виведення ЗСУ з Донбасу»
Политика «Трамп дав пояснення, чому війну в Україні не вдається завершити»
Происшествия «На Киевщине прокуроры требовали от бизнесмена 50 тыс. долларов»
Мир «Глава Rheinmetall розкритикував українських виробників дронів»
Политика «Вашингтон регулярно перенаправляє частину озброєння, призначеного для України на Близький Схід, – Трамп»
Мир «Трамп хоче перейменувати Ормузьку протоку або на честь Америки, або на свою честь»