14:12 / 31.03.2023 Происшествия

Ґвалтували жінку у гаражі: ідентифіковано та повідомлено про підозру трьом військовим РФ

Фото: ua.depositphotos.com

Було ідентифіковано та повідомлено про підозру трьом військовослужбовцям зс рф, які по черзі ґвалтували жінку. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

Підозрювані – військові 37 окремої гвардійської мотострілецької Донської Будапештської Червоного прапора ордена Червоної Зірки бригади (37 ОМСБр, в/ч 69647) зс рф, уродженці Республіки Бурятії, Читинської області та Іркутської області рф.

За даними слідства, у березні 2022 року підозрювані разом з іншими військовими зс рф окупували один із населених пунктів Київщини. Вони залякували мирне населення, шукали чоловіків та учасників сил Антитерористичної операції, постійно оглядали всі приміщення цивільних будинків.

"Через 20 днів окупації російські військові, серед яких підозрювані, почали систематично вриватися на подвір’я приватного будинку, де проживали дві жінки та малолітня дівчинка. Робили це завжди в групах по три особи, склад яких постійно змінювався", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підозрювані, постійно демонструючи наявність зброї, беручи до уваги відсутність чоловіків в будинку, по черзі водили одну з жінок до гаражного приміщення, де ґвалтували. Інші в цей час залишалися на вулиці з метою подолання можливого опору з боку її родичів та сусідів.

Підготував: Сергій Дага