Окупанти знизили свою активність під Вугледаром
Ілюстративне фото
На Вугледарському напрямку у Донецькій області ворог вже 4 доби знижує свою активність. Це пов’язано як з погодними умовами, так і з масовою відмовою окупантів йти у наступ, повідомив керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.
«Ворог четверту добу дещо знизив свою активність. За минулу добу він спромігся лише на 15 штурмових дій. Якщо порівнювати з місячними даними, то це було до 60 штурмових дій за день. Можливо це пов’язано з погодними умовами, які не дають можливості зараз активно використовувати техніку, але ще до того там велика кількість повідомлень від наших розвідників, які досить вдало працюють, що там відбувається у ворога і в тилу, і на передовій – там дуже часті відмови від участі у бойових діях», - повідомив речник.
За словами Дмитрашківського, на згадану ділянку фронту прибув новий підрозділ ворога - 136-а бригада, яка була створена для війни в Чечні. На сьогодні вони перебувають на Донецькому напрямку і орієнтовно до 5 березня «приймають» лінію оборони, яку вони будуть тримати, розповів речник.
Крім того, він поінформував, що на Запорізькому напрямку ситуація на фронті лишається без змін, активних штурмових дій не відбувається, однак ворог активно обстрілює українські позиції.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Екстремальні погодні явища у Франції: Лікарні Парижа переповнені через аномальну спеку»
Происшествия «160 українських військових звільнено з російського полону в межах обміну»
Политика «Зеленський: Україна донесла до партнерів і до "друзів" Путіна пропозиції щодо завершення війни»
Экономика «Ukraine Recovery Conference-2026: Свириденко заявила про понад 160 угод на більш ніж 10 млрд євро»
Мир «Безробіття у Фінляндії досягло рекордної позначки для XXI століття»
Происшествия «Армия РФ нанесла более 900 ударов по Запорожской области за сутки: есть погибший и раненые»