Рашисти привезли своїх спеціалістів на Запорізьку атомну станцію
На тимчасово окуповану Запорізьку АЕС прибув персонал з Калінінської АЕС РФ, серед них - інженери з управління реакторами, начальники змін, електрослюсарі, заявили в "Енергоатомі".
"Загарбники обіцяють їм підготовку на повномасштабному тренажері. Але українські інструктори, які мають навчати на ньому, від роботи на ворога відмовилися, й рашисти заблокували їм доступ до робочих місць. Так чи інакше, підвищувати кваліфікацію російським "гастарбайтерам" тепер немає як. Проте вони вихваляються, що їм запропонували контракти на пів року та ще й пропонують перевезти в Енергодар родини", - заявляє "Енергоатом".
Водночас зрадникам із ЗАЕС, котрі підписали контракт із фейковим АО "Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС", значно зменшили зарплатню, додали в українській держкомпанії.
Крім того, колаборантам анонсували скасування трудового стажу та зароблених "за України" відпусток.
"Енергоатом вкотре закликає атомників не підписувати жодних контрактів з ворогом", - йдеться у заяві компанії.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Сцена торга: карикатуристка изобразила мирные переговоры Трампа и Зеленского, – Guardian»
Происшествия «Ворог має тактичні успіхи на Донеччині»
Происшествия «Українські дрони дісталися ворожого НПЗ»
Киев «Внаслідок ворожого обстрілу постраждало Міністерство освіти»
Мир «Рим уже спрямував Україні зброї та ресурсів на понад 3 млрд євро»
Мир «Унікальна знахідка дослідника – невідомий польовий щоденник Карла XII, кілька записів – з Полтавщини»