10:08 / 18.12.2022
Происшествия
16-річний хлопець опинився в лікарні через передозування наркотиками
У понеділок, 12 грудня, одного зі старшокласників школи у селі Солонка, що у передмісті Львова, госпіталізували з передозуванням наркотиків. 16-річному хлопцеві стало зле під час уроків, його у важкому стані забрала «швидка» з медпункту школи.
Спершу його доправили в львівський ОХМАТДИТ, а згодом перевезли в реанімацію токсикологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ). У хлопця було запаморочення, втрата свідомості, слабкість, розширення зіниць. Після доби в реанімації, стан хлопця поліпшився і його перевели в педіатричне відділення. Зараз загрози його життю немає.
Лікарі не розголошують, якими саме наркотиками отруївся підліток. Попередньо з'ясували, що школярі під час уроків курили марихуану, у результаті одному з них стало зле і довелося викликати «швидку».
Подготовила: Нина Петрович





Политика «Иран инициировал встречу с США, переговоры пройдут в Дохе»
Мир «На съезде "Единой России" заговорили о "сложном этапе" для РФ»
Мир «Авіакатастрофа у Франції: Розбився приватний літак з медсестрами, загинули 11 людей»
Происшествия «Євродепутат Мюллер закликав ЄС вшанувати жертв «геноциду УПА»»
Общество «В Святоюрському комплексі у Львові відкрили пам’ятну таблицю до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ»
Политика «Зеленский назвал новый дедлайн Кремля»