Американська письменниця забезпечила автомобілями кількох поліціянтів Київщини
Фото: МВС
14 грудня на Київщину завітала всесвітньо відома письменниця, спадкоємиця готелів “Шератон”, телеведуча та бізнесвумен Мітці Пердью. Філантроп передала поліції Чорнобильської зони відчуження 8 автомобілів, повідомили в МВС.
«Дякую Мітці за підтримку поліції Київщини. Ми дійсно зазнали втрат під час активного наступу агресорів. Завдяки таким вчинкам, структурні підрозділи активно відновлюються, а також продовжують ефективно працювати для того, аби кожен громадянин почував себе в безпеці», – зазначив начальник ГУ Нацполіції у Київській області Андрій Нєбитов.
Зазначається, що влітку делегація із США відвідала деокуповані населені пункти Київщини. Серед оглянутих іноземними гостями звільнених міст був і Чорнобиль, який є одним із перших, куди увірвалися окупанти. Російського безчинства зазнала інфраструктура, зокрема поліцейська. Також іноземні представники побачили знищені поліцейські автівки.
Крім цього, керівник поліції Київщини продемонстрував вщент спалений тренінговий центр в Бучанському районі, знищені поліцейські будівлі в Бородянці, Макарові, Козаровичах, а також суттєві пошкодження в Ірпінському відділі поліції.
«Робота поліції Київщини в зоні відчуження є необхідною не тільки для України. Я бачила наслідки окупації і тому хочу передати 8 автомобілів саме поліцейським Чорнобиля. Для мене важливо, щоб правоохоронні органи повною мірою могли виконувати свої обов’язки», – розповіла письменниця.
Напередодні бізнесвумен Мітці Пердью продала на аукціоні старовинний колумбійський смарагд за понад мільйон доларів. Виручені кошти будуть скеровані на підтримку жінок України, які постраждали від російської агресії та з метою протидії торгівлі людьми.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Сирський заявив, що ЗСУ переходять від "війни на виснаження" до нової стратегії»
Политика «Рютте запросив Зеленського до Анкари»
Политика «Україна має перемогти не лише Росію, а й "совок" у правосудді, - Зеркаль»
Мир «У Тбілісі знову знайшли "ворогів": Папуашвілі накинувся на посла Німеччини через критику влади»
Происшествия «Корабель із викраденим зерном з окупованих територій не прийняли у портах Хайфи та Іскендеруна»
Общество «На країни Євросоюзу суне аномальна спека»