06:36 / 19.05.2022 Происшествия

Ворог окопується в очікувані контрнаступу ЗСУ влітку

Фото: dni.ru

В Сватовому та Старобільську ворог окопується в очікуванні літнього контрнаступу ЗСУ.  Про це повідомляється в Telegram-каналі голови Луганської ОВА Сергія Гайдая.

Всі захоплені території Луганської області чекає деокупація. 

Найбільше від ворожих обстрілів нині потерпає Сєвєродонецьк та села навколо нього, де росіяни намагаються ближче підійти до обласного центру.

Він зазначив, що "гаряче" зараз у Гірській та Попаснянській громадах, де окупанти хочуть відрізати "дорогу життя".

Українські захисники знищують нашу дорожню інфраструктуру, виключно в крайніх випадках, для стримування просування агресора та для блокування поповнення в них зброї, вбивць та техніки. Все відбудуємо за російські гроші.

Голова ОВА наголосив, російські війська готуються "дотискати" Луганську область, стягується тисячі одиниць техніки та живої сили, однак ЗСУ готові "зустрічати" та заявив, Луганську область чекає деокупація.

Наприкінці червня-початку липня українське військо може піти у контрнаступ. росіяни до цього готуються у Старобільську та Сватовому. Також рашисти готуються пакуватися в кульки, а залишки тих, хто виживе - бігти до російського кордону.

За його словами, в Луганській області досі залишаються близько 50 тисяч людей.

Евакуація триває. ПОКИ. Наразі ми ще маємо можливість вивозити людей, наполегливо раджу цією можливістю скористатися. Ситуація погіршується, траса обстрілюється, скоро ми знову можемо поставити евакуацію на паузу. Зараз ми вивозимо людей на броньованому авто.

Підготував: Сергій Дага