Чималу партію наркотиків, які прямували до Європи через Україну, затримали на кордоні із Молдовою
Партія наркотиків загальною вагою 54 кг прибула в Україну з Еквадору і призначалася для однієї з країн ЄС.
У ніч на 19 грудня в Білгород-Дністровському районі Одещини, на державному кордоні з Молдовою, затримали партію кокаїну вартістю 12 млн доларів.
Як повідомили у прес-службі Одеської митниці, контрабанду затримали в пункті пропуску "Старокозаче - Тудора". "Тут під час загального огляду в технологічних отворах з боку холодильного агрегату було виявлено 46 пакетів, загорнутих у сріблясту пластикову плівку, загальною вагою 54 кг. Експрес-тест підтвердив, що це кокаїн", .
Наркотики виявлені за допомогою службового собаки митників.
Як уточнили у прес-службі Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, наркотики в контейнері з вантажем фруктів були доставлені в морський порт "Південний" (Одеська обл.) з Еквадору. Кінцевий пункт доставки - одна з країн Європейського Союзу. Прикордонники провели оперативне супроводження контейнера і зупинили контрабанду в пункті пропуску "Старокозаче". Орієнтовна вартість вилучених наркотиків на чорному ринку сягає 12 млн доларів.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.305 (контрабанда наркотиків) Кримінального кодексу України.






Мир «Трамп хоче перейменувати Ормузьку протоку або на честь Америки, або на свою честь»
Мир «Іранські хакери заявили про злам пошти директора ФБР»
Общество «СБУ вдруге за тиждень атакувала дронами нафтовий термінал «Усть-Луга» в Лєнінґрадській області»
Происшествия «Силах оборони Півдня зупинили штурм в Малій Токмаці на Запоріжжі»
Мир «Тегеран зробив нову гучну заяву»
Мир «Трамп хоче обмежити право голосу країн НАТО, які мало витрачають на оборону, – ЗМІ»