11:21 / 20.06.2019 Шоу-биз

У Києві відбудеться прем'єрний показ документального фільму "Висота 307,5"

Picture

Такого жорстоко бою не було більше ніде за всю війну з російсько-окупаційними військами. Зима 2015-го. Висота під назвою «Валєра». П’ять ворожих танків наступають на опорний пункт. Єдиний танк, який захищає українських військових, виходить із ладу… Бійці зостаються лише з гранатометами, а ворожа техніка буквально вривається на позиції, трощить бліндажі, траншеї, наїжджає на людей…

В надії підбити хоча б один, головний герой стрибає під гусені ворожого танку, адже знає, що за ним лежить гранатомет, і… Не встигає. Його придавлюють десятки тон заліза і зупиняються.

Чи знайдуть вони вихід із ситуації, коли на життя шансів не зостається? Як вижити, коли гусені фактично вчавлюють тебе у мокрий сніг? «Висота 307. 5» — це стрічка про тих, кому написано на роду «жити».

21-го червня, в п'ятницю о 16:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться прем'єра повнометражного документального фільму «Висота 307.5».

Фільм, який розповідає про героїчну оборону висоти 307.5 (ВОП «Валєра»), що мала найважливіше значення у Дебальцівській кампанії, вперше буде показаний глядачам.

Режисер фільму — Євгенія Цвєтанська, оператор-постановник — Костянтин Воробйов, генеральний продюсер — Олександр Дріз.

Фільм було створено за підтримки Міністерства культури України.

Завдяки самовідданості та майстерності творчої групи фільм «Висота 307.5» стане справжнім добутком українського документального кіномистецтва і вперше розкриє злочини проти людяності які скоїли російські танкісти 25 січня 2015 року.

На прем'єрі можна буде поспілкуватись з героями та творчою групою фільму. Вхід на цей захід — тільки за запрошеннями. Тож якщо ви бажаєте взяти у ньому участь, звертайтесь до Олександра Дріза за телефонами +380675039262 або +380503309357.

Олександр Дріз:   facebook.com/oleksandr.driz/aleksandrdriz@gmail.com