Аптеки начнут продавать экспресс-анализ на коронавирус
Украинцы смогут сделать тест на наличие коронавируса, купив его в аптеке.
Об этом на брифинге сообщил главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко, передают Podrobnosti.
По его словам, аптечным сетям разрешили реализацию экспресс-тестов, а их продажа зависит только от владельца аптек.
"В аптеках можуть продаватися експрес-тести – це питання суб'єкта господарювання, який володіє аптекою.
Приватні лабораторії також можуть закуповувати тест-системи, якщо вони відповідають вимогам біологічної безпеки та мають право працювати зі збудником другого класу патогенності", - отметил Ляшко.
Также он добавил, что анализы на наличие коронавирусной инфекции в организме можно сделать и в частных лабораториях, при этом нужно обязательно сообщать медикам результат".





Спорт «Всі країни, які перебувають на боці путінського режиму, мають бути усунені від участі в Олімпіади, – Андрій Шевченко»
Экономика «Більше 20 тисяч гривень пенсії українці можуть мати у Польщі»
Происшествия «Батькам варто підтримувати підлітків з вибором майбутньої професії, а не робити популярні помилки, - експертка»
Происшествия «На Прикарпатті сталася смертельна ДТП з пасажирським автобусом»
Спорт «Українські боксери вийшли до Топ-15 найбагатших бійців світу»
Общество «На ЗАЕС оголошено перемир'я між Україною та РФ, – МАГАТЕ»